Nagroda VIP

Trylogia Sienkiewicza w artystycznej skórzanej oprawie zdobyła nagrodę VIP 2017.

Po raz piąty redakcja „Magazynu VIP” przyznała zaszczytne wyróżnienia artystom, biznesmenom, menadżerom kultury i ochrony zdrowia oraz samorządowcom, którzy w sposób szczególny wsławili się swoją działalnością publiczną. Podczas gali została nagrodzona nasza Trylogia Sienkiewicza w ekskluzywnej oprawie artystycznej.

27 października w eleganckich wnętrzach warszawskiego hotelu „Sheraton” zgromadzili się zacni goście, niecierpliwie oczekujący na decyzje kapituły konkursowej „Magazynu VIP”. Ustami prowadzących, duetu znanych i lubianych telewizyjnych prezenterów Moniki Richardson oraz Michała Olszańskiego, ogłoszono nazwiska laureatów. Wśród nich znaleźli się ludzie wybitnie utalentowani w swoich dziedzinach, rozpoznawalni w Polsce i na świecie, pełni kreatywności, energii i charyzmy, w biznesie efektywnie i nowocześnie budujący markę swoich przedsiębiorstw, niebojący się wyzwań, poszukujący drogi innowacji oraz rozwoju zarówno w skali lokalnej, jak i globalnej. 

Przedstawicieli świata przedsiębiorczości doceniono w kategoriach VIP Biznesu oraz Firma VIP-a 2017. Choć każdy z tryumfatorów został zaprezentowany przez konferansjerów z osobna, oddzielną laudacją podkreślającą ich zasługi i cechy charakterystyczne, to łączyło ich jedno: ambicja pozwalająca wyznaczać sobie nowe cele – niezależnie od dziedziny, w której są specjalistami. A różnorodność branż była naprawdę spora: począwszy od energetyki, budownictwa, górnictwa, przez rynek ubezpieczeń, branżę zbrojeniową, po turystykę, lotnictwo, ochronę zdrowia i samorząd terytorialny. Doceniano nie tylko dobre wyniki finansowe organizacji, ale także sposób zarządzania i organizacji pracy, kierowanie się zasadami etycznymi w kontaktach z otoczeniem biznesowym, jak również działalność społeczną i charytatywną przedsiębiorców.

Niespodzianką imprezy była loteria wizytówkowa. Kto miał farta, mógł stać się posiadaczem eleganckich książek, luksusowych walizek, torebek.
We foyer królowała Trylogia Sienkiewicza i nne książki artystyczne. Zabawa jak zwykle trwała do białego rana zgodnie z zasadą wielu laureatów, że z życia trzeba brać wszystko, co najlepsze i najlepszym je czynić.