European Business Awards

Najpiękniejsze książki artystyczne nagrodzone w Londynie.

26 maja 2015 roku Wydawnictwo Artystyczne Kurtiak i Ley zostało nagrodzone w Londynie Medalem Przedsiębiorca Roku National Public Champion w Konkursie European Business Awards 2014/15.
Książki artystyczne i oprawy introligatorskie oraz m. in. etyczny sposób prowadzenia firmy, ekonomia, innowacyjność, ekologia znalazły duże uznanie zarówno wśród członków jury jak i publiczności.

Nagroda w tym najbardziej prestiżowym konkursie w Europie jest szczególnie cenna. Specjalna komisja wyszukuje przez ponad pół roku najlepsze firmy w Europie i po szczegółowej analizie, uwzględniającej wszystkie aspekty działalności gospodarczej, około biznesowej, charytatywnej, ekologicznej, innowacyjnej i etycznej proponuje najlepszym firmom udział w konkursie. Po wstępnych kwalifikacjach do konkursu zostało dopuszczonych ponad 24 tys. firm z Europy w ice casino. Były to firmy reprezentujące wszystkie dziedziny gospodarki. Do drugiego etapu konkursu weszło 707 firm, z których wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach.